Barbarian Race | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 70×90 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny, złoty
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Barbarian Race w Wiśle razem z Tryumf

Kolejny raz podczas Barbarian Race ponad tysiąc zawodników zgromadziło się pod skocznią Adama Małysza. Ich celem była rywalizacja o tytuł Mistrza Polski w biegu na skocznię. Organizator Barbarian Race wytyczył niezbyt długą trasę, która liczyła 250 m. Jednak niech Was nie zmyli długość tego dystansu, gdyż całość biegła pod górę, a uczestnicy musieli pokonać kilkadziesiąt metrów przewyższenia. Oczywiście w związku z tym organizator zadbał o bezpieczeństwo zawodników i wszystkich gości. My z kolei dołożyliśmy wszelkich starań, aby wręczany w trakcie zawodów medal był jedyny w swoim rodzaju. Warto podkreślić, że wszystkie nasze medale na zamówienie spełniają najwyższe standardy zarówno jakościowe, jak i techniczne. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznego, który pozwala nam wyeliminować wady już na wstępnym etapie produkcji.

Medale na zamówienie na każde wydarzenie

Medal na Barbarian Race został zaprojektowany przez naszych utalentowanych specjalistów. Dołożyli oni wszelkich starań, aby nagroda spełniła oczekiwania naszego klienta. W tym celu postawiliśmy na technologię odlewania ciśnieniowego, dzięki czemu uzyskaliśmy skomplikowany kształt dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Dodatkowo na powierzchnię medalu nałożyliśmy lakier, który nadaje całości wyjątkowego charakteru. Uzupełnieniem nagrody jest wyjątkowa wstążka spersonalizowana specjalnie na tę okazję. Tak skonstruowany medal odlewany z pewnością przypadnie do gustu uczestnikom tego wymagającego biegu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy