VII Stalowa Dycha 2019 | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: Ø 60 mm
Wstążka: standardowa żółta
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Stalowa dycha razem z naszymi medalami

Jest to coroczny bieg, którego długość liczy 10 km organizowany od 2012 roku, przez stalowowolski klub biegacza impreza odbywa się na ulicach Stalowej Woli. Organizator chciałby tym wydarzeniem promować sport oraz zdrowy tryb życia w mieszkańcach swojego miasta. Podczas planowania biegu nie zapomniano o najmłodszych uczestnikach i zorganizowano imprezę dla najmłodszych mieszkańców miasta Bieg Nadziei Olimpijskich, impreza współtowarzysząca jej trasa biegnie jedną z głównych ulic miasta i ma długość 1 km. Całe wydarzenie ma charakter integracyjny i rozrywkowy.

Medal VII Stalowa dycha został wykonany z wysoką precyzją jednak poza precyzją i estetyką liczyło się również  nawiązanie do historii regionu. Podczas projektowania medalu nie zapomniano o nierozłącznym elemencie miasta, jakim jest przemysł. Nawiązaniem jest jeden z budynków znajdujących się na terenie Huty Stalowa Wola. Nawiązano również do organizatora wydarzenia poprzez umieszczenie wizerunku biegacza znajdującego się w jego logo.

Medale odlewane dla biegaczy

W naszej historii wykonaliśmy medale biegowe dla setek tysięcy uczestników tych wydarzeń. Wszystkie nasze medale dostosowywane są do wymagań naszych klientów, zaczynając od kształtu, koloru a kończąc na dopasowaniu wstążek do medali oraz etui. Wszystkie nasze medale odlewane wykonujemy w naszym zakładzie w Stalowej Woli, począwszy od projektu poprzez proces produkcyjny do wysyłki gotowego produktu. Jesteśmy firmą, która nieustannie stawia na rozwój i szuka nowych rozwiązań, aby jakość produktów była nieustannie ulepszana.

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy