7 PKO Półmaraton Solidarności | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 60 x 110 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

7 PKO Półmaraton Solidarności z naszymi medalami

7 PKO Półmaraton Solidarności kolejny raz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Siódma edycja biegu zgromadziła na starcie ponad 800 zawodników. Organizator wytyczył trasę 7 PKO Półmaratonu na odcinku z Lublina do Świdnika, a jej długość liczyła 21 km. Ponadto, organizator Półmaratonu zadbał o zabezpieczenie trasy pod aspektem technicznym oraz medycznym. Jednym z największych utrudnień na trasie były warunki atmosferyczne. Wysoka temperatura skutecznie utrudniała zawodnikom wytrzymanie dystansu półmaratonu. Jednak mimo przeciwności losu, 816 zawodnikom udało się ukończyć bieg. Najlepszy z nich pokonał trasę w czasie 1:08:11. PKO Półmaraton Solidarności jest najstarszym biegiem w tym rejonie Polski. Całość imprezy cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co przekłada się na coraz lepszą frekwencję.

Medale odlewane tworzymy latami

Medal odlewany przygotowany na 7 PKO Półmaraton wykonaliśmy w technologii odlewania ciśnieniowego. To pozwoliło nam uzyskać wysoką liczbę dokładnych szczegółów. Ponadto do wykonania medalu wykorzystaliśmy stop cynku i aluminium, dzięki czemu medal sprawia wrażenie masywnego. Oprócz tego polakierowaliśmy medal, co uwidoczniło szczegóły. Medale odlewane, które wykonujemy w naszej firmie, zostały wręczone milionom osób, które rywalizowały ze sobą w setkach tysięcy imprez sportowych. Wszystkie nasze medale na zamówienie wykonujemy w naszych zakładach znajdujących się w Stalowej Woli. Latami rozbudowaliśmy nasz park maszynowy, który pozwala nam na produkcję medali na zamówienie już nawet w kilka dni roboczych.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy