3 Festiwal Rowerowy | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 90×80 mm
Wstążka: standardowa 22 mm
Kolor medalu: srebro antyczne
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Festiwal rowerowy Grudziądz z naszymi medalami

Festiwal rowerowy Grudziądz został stworzony przez pasjonatów dla pasjonatów, znajdzie się tam miejsce dla każdego, kto kocha rowery, zarówno dla tych najmłodszych, jak i dorosłych zawodników. Tegoroczny  Festiwal rowerowy dedykowany jest zarówno amatorom, jak i profesjonalnym kolarzom. W trakcie trwania imprezy organizator zadbał o sporą liczbę atrakcji dla uczestników festiwalu. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem w lokalnej społeczności, co przekłada się na dobrą frekwencję. Trasy rowerowe zostały tak dobrane, aby każdy z uczestników mógł dobrać je do swoich możliwości. Organizator zadbał również o bezpieczeństwo uczestników podczas festiwalu. Trasy zostały wydzielone taśmą, a niebezpieczne etapy tras oznaczone odpowiednimi znakami. Wydzielono również punkty medyczne, tak aby zawody rowerowe spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Z tej okazji nasza firma przygotowała specjalny medal odlewany , który nawiązuje do tematyki rowerowej. Całość wykonano z wysoką precyzją dzięki zastosowaniu odlewania wtryskowego. Technologia ta pozwala na uzyskanie skomplikowanych kształtów przy zachowaniu wysokiej jakości powierzchni. Następnie medal poddany został procesowi lakierowania, który pozwolił nam podkreślić szczegóły zawarte na medalu.
Tworzenie medali to nasza pasja

Tryumf należy potentatów w produkcji medali odlewanych. Firma nieustannie rozbudowuje park maszynowy, testuje nowe technologie, a także stara się doszkalać pracowników w taki sposób, aby stali się specjalistami w swojej dziedzinie. Wszystkie te zabiegi mają na celu rozwój firmy, który w efekcie ma przyczynić się do poprawienia jakości naszych medali odlewanych. Nasza firma specjalizuje się w produkcji medali na zamówienie. Klienci bardzo często stawiają przed nami zadania, którym musimy sprostać. Nasz dział projektowy przygotowuje nowoczesne projekty medali dla naszych klientów, a następnie nasz dział produkcyjny wykonuje medale z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Zapytaj o darmową wycenę medali którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy