27 Bieg Fiata | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 66 mm
Wstążka: personalizowana o szer. 20mm
Kolor medalu: złoto antyczne
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

27 Bieg fiata z naszymi medalami

27 Edycja biegu fiata po raz kolejny odbyła się z udziałem ogromnej liczby uczestników. Na starcie tegorocznej edycji stanęło blisko dwa tysiące osób. Trasa ciągnęła się ulicami Bielska-Białej przez najbardziej charakterystyczne elementy miasta. Uroczysty start odbył się w bramie zakładów fiata, natomiast metę zaplanowano na Placu Ratuszowym. Długość biegu wynosiła dziesięć kilometrów, a najlepszy zawodnik pokonał ją w czasie 30;39. Bieg fiata to coroczna impreza z ogromną tradycją, która wpisała się nierozłącznie w kalendarz wydarzeń organizowanych w Bielsku-Białej. Bieg posiada otoczkę pikniku, w którego skład wchodzą dziesiątki atrakcji, parada zabytkowych samochodów, czy park rozrywki. Wydarzenie jest wzorowym przykładem imprezy, która promuje sportowy tryb życia. Od lat bieg fiata przyciąga tysiące ludzi którzy, dzieląc swoją pasję, rywalizują o wyniki sportowe.

Medal odlewany na bieg został wykonany w technologii wtrysku ciśnieniowego, co umożliwiło uzyskanie wysokiej jakości odlewu z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów. Dbałość o detale i kolorystyka antycznego złota w połączeniu z sublimacyjną wstążką sprawia, że całość prezentuje się naprawdę gustownie i elegancko.

Medale dla sportowców

Wszystkie medale biegowe są projektowane przez naszych grafików, a następnie produkowane w naszym zakładzie w Stalowej Woli. Staramy się, aby produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. A to wszystko przy zachowaniu jak najniższej ceny. Jesteśmy świadomi tego, że zawodnicy wkładają wszystkie siły w to, aby zwyciężyć w zawodach, dlatego staramy się, aby każdy medal, który zawiśnie na ich szyi był wyjątkowy.

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy