XII Ogólnopolski Bieg Raszyński | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany na XII Ogólnopolski Bieg Raszyński. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium z kolorowymi elementami.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 65 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: złoty

Opis

XII Ogólnopolski Bieg Raszyński już za nami

Są takie wydarzenia biegowe, do których sportowcy po prostu lubią wracać. Jednym z nich jest Ogólnopolski Bieg Raszyński, który w tym roku odbył się 10 kwietnia. Bieg ulicami Raszyna to bieg na 10 km, w którym mogło wziąć udział maksymalnie 600 osób. Miały one do pokonania 3 okrążenia trasy wytyczonej przez główne ulice miasta. Wydarzeniem towarzyszącym biegowi był nordic walking, w którym wzięli udział mieszkańcy miasta. Wysoki poziom corocznego biegu ulicznego potwierdza uzyskanie przez niego atestu PZLA oraz fakt, że wręczane w jego trakcie medale odlewane wykonaliśmy na indywidualne zamówienie.

Wyraziste medale na Bieg Raszyński

Postępując zgodnie z założeniami i wytycznymi organizatora, stworzyliśmy unikalne medale na zamówienie. Mają one okrągły kształt, który urozmaiciliśmy wyróżniającymi się wcięciami zarówno z prawej, jak i lewej strony. Ponadto na całej powierzchni medali zrobiliśmy nowoczesne wcięcia, które nadają nagrodzie dynamizmu i charakteru. W centralnej części medalu umieściliśmy zdobienie w kształcie biegaczy w ruchu, które dodatkowo podkreśla sportowe przeznaczenie nagrody. Całość zachowaliśmy w wyrazistym, złotym kolorze zwycięstwa, który pięknie prezentuje się na piersi oraz w kolekcji biegacza. Medal posiada również dopasowane zdobienia na rewersie, a całość wizualnie dopełnia personalizowana wstążka do medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy