Maraton Kajakowy | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 60 x 70 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Krakowski Maraton Kajakowy po raz kolejny za nami

Maraton Kajakowy to jedno z najbardziej wymagających wyzwań sportowych. Sportowcy muszą bowiem pokonać wiele kilometrów, niekiedy mocno walcząc z nieprzewidywalnym żywiołem. Wszystko po to, aby osiągnąć sukces, który honorują pamiątkowe medale na zamówienie. Dobrze o tym wie organizator XLII Ogólnopolskiego Sportowo Turystycznego Maratonu Kajakowego im. Andrzeja Włosika. Oprócz świetnej zabawy i malowniczej trasy po Wiśle zapewnił on również swoim uczestnikom niezapomniane medale kajakowe. Nasza firma wykonała je w całości samodzielnie, tworząc oryginalny projekt i wykorzystując potencjał najnowocześniejszego parku maszynowego w branży.

Nowoczesne medale na Maraton Kajakowy

Medal LaserCut przygotowany na to wyjątkowe wydarzenie kajakarskie jest prawdziwym świadectwem ciężkiej pracy oraz determinacji sportowców. Wykonaliśmy go z dbałością o najdrobniejszy detal. Taką precyzję uzyskaliśmy dzięki technice cięcia laserem. Nowoczesne wzornictwo oraz kolorowy nadruk przyciągają wzrok i zapadają w pamięć. Co więcej, motyw medalu idealnie nawiązuje do klimatu wydarzenia i kojarzy się z identyfikacją wizualną organizatora. Na powierzchni medalu widzimy bowiem wyrazistą grafikę smoka w kajaku oraz napisy, które jednoznacznie kojarzą się z krakowskim maratonem. Całość zwieńcza zielona wstążka, której kolorystyka została dobrana do barw znajdujących się na medalu. Dzięki temu medal jest spójny i pięknie się prezentuje.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy