Luboradzka Dycha | LaserCut

Innowacyjny medal cięty w kształcie niedźwiedzia, będącego częścią herbu gminy Bawice. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 50 x 70 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Święto sportu w Gminie Barwice, czyli Luboradzka Dycha

Gmina Barwice to niezwykle malownicze miejsce pełne zielonych lasów i wzgórz. Na jej terenie od kilku lat odbywa się bieg Luboradzka Dycha. Jego nazwa nawiązuje do miejscowości, w której organizowany jest bieg oraz do dystansu, jaki pokonują uczestnicy. Luboradzki bieg na 10 km został podzielony na dwie kategorie zróżnicowane ze względu na płeć. Jednak niezależnie od kategorii, każdy biegacz, który ukończył dystans, otrzymał od organizatorów pamiątkowy medal. Tegoroczne medale na zamówienie zaprojektowała oraz wykonała nasza firma. W tym celu wykorzystaliśmy nowoczesną technologię cięcia laserem, dzięki czemu medal mógł przybrać dowolny kształt i formę.

Luboradzka Dycha z symbolicznymi medalami

Cięcie laserem jest podstawą powstawania naszych medali LaserCut. To dzięki temu rozwiązaniu możemy zaprojektować medal, który będzie dokładnie taki, jaki chcesz. Medal na bieg Luboradzka Dycha jest tego świetnym przykładem, ponieważ jego kształt nawiązuje do niedźwiedzia w herbie gminy Barwice. Ponadto na powierzchnię medalu nanieśliśmy elegancki nadruk w stosowanej, klasycznej kolorystyce, który z łatwością wyczuć można pod palcami. Dodatkowym aspektem wizualnym medalu jest to, że odbija światło, dzięki czemu pięknie lśni i przyciąga uwagę. Całość wykonaliśmy z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, co sprawia, że medal prezentuje się naprawdę pięknie.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy