Liga akademicka Siedlce 2022 | Vision Medals

Medal Liga akademicka Siedlce 2022 przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić najlepszych sportowców.

Cechy medalu:
Wymiary: 55 x 70 mm
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem

Opis

Liga akademicka, czyli sportowa rywalizacja studentów

Studia to z pewnością niezwykły czas dla każdej młodej osoby. Podczas ich trwania zawiązują się długoletnie przyjaźnie, istotne znajomości i wykształcają cechy istotne w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jednak studia to również czas sportu, podczas którego rozwijane są zdobyte dotychczas umiejętności. Siedlecki Uniwersytet Sportowy UPH dobrze o tym wie. Jednym z wydarzeń, które organizuje, jest Liga akademicka Siedlce 2022. W jej trakcie studenci rywalizują ze sobą, rozgrywając mecze siatkówki oraz piłki nożnej. Dla najlepszych organizator przygotował unikalne medale na zamówienie, których produkcję zlecił naszej firmie. Stworzyliśmy zatem eleganckie medale Vision dostępne w trzech charakterystycznych kolorach: złotym, srebrnym oraz brązowym.

Liga akademicka z medalami od Tryumf

Akademickie życie siedleckie zwiększa obroty podczas trwania rozgrywek. Liga akademicka umożliwia sportowcom sprawdzenie swoich umiejętności podczas meczu oraz zdobycie pamiątkowych nagród. Tegoroczne medale wyróżniały się kształtem oraz formą. Zaprojektowaliśmy je na wzór klasycznego okręgu, który jednak przełamaliśmy prostym pasem, znajdującym się w centralnej części. Na jego powierzchni umieściliśmy napis z okazją, w ramach której wręczana jest nagroda. Całość utrzymana jest w eleganckiej kolorystyce, która nawiązuje do logo Uniwersytetu. Ponadto, zdobienia na powierzchni medalu są trójwymiarowe, dzięki czemu można je z łatwością wyczuć pod palcami.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy