Leśny Charytatywny Festiwal Sportu | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Leśny Charytatywny Festiwal Sportu z nowoczesnymi medalami od Tryumf

Za sprawą sportu możemy nie tylko zdrowo ze sobą rywalizować, ale również pomagać potrzebującym. Z takiego założenia wychodzi Grupa Aktywni Superior, która w tym roku po raz piąty zorganizowała Charytatywny Leśny Festiwal Sportu. Dzięki tej akcji organizator zbiera środki dla chorych dzieci. W tym roku wszystkie środki, które uda się zgromadzić, trafią na rzecz Damianka z guzem mózgu. Będąc świadkami takiego wydarzenia, nie mogliśmy stać obojętnie. Dołączyliśmy do akcji, wspierając jedną z konkurencji – Rowerowy Cross MTB Tryumf. Oprócz tego przygotowaliśmy szereg pamiątkowych nagród, w tym medale na zamówienie, które każdy zawodnik otrzymał na mecie.

Pamiątkowe medale na Leśny Charytatywny Festiwal Sportu

Zawodnicy rywalizują ze sobą w trzech konkurencjach – biegu, nordic walking oraz jeździe na rowerze. Z tego powodu postawiliśmy na technologię cięcia laserowego, za pomocą której powstają nasze medale LaserCut. Umożliwiła nam ona dokładnie odwzorować elementy, które nawiązują do każdej z trzech dyscyplin. Dzięki temu nagroda wyróżnia się ciekawym kształtem, będącym połączeniem różnych form. Ponadto, na obu stronach medalu znajduje się kolorowy nadruk pokryty lśniącym lakierem, który przyciąga wzrok i podnosi atrakcyjność nagrody. Całość dopełnia wstążka sublimacyjna pokryta najważniejszymi informacjami oraz logotypami partnerów. Dzięki temu z medalu zadowoleni są zarówno obdarowani, jak i patroni.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy