KS Saska Warszawa | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 85 x 50 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

KS Saska Warszawa świętuje 5-lecie oraz zakończenie sezonu

Każdy klub sportowy ma na celu promowanie sportu, oraz szkolenie młodego pokolenia w określonej dyscyplinie. Klub Siatkarski Saska Warszawa już od pięciu lat szerzy miłość do siatkówki i pomaga młodym sportowcom odnaleźć swoją drogę w tym sportowym świecie. Dlatego z okazji wyjątkowej rocznicy oraz zakończenia sezonu 2021/2022 klub postanowił zorganizować rozgrywki, upamiętniające tę chwilę. Ich zwieńczeniem było wręczenie nagród, które przygotowała nasza firma. Były nimi wykonane na indywidualne zamówienie medale sportowe w trzech klasycznych kolorach o oryginalnym kształcie nawiązującym do piątego jubileuszu klubu.

Medale w kształcie piątki na 5-lecie KS Saska Warszawa

5 lat istnienia KS Saska Warszawa to okazja, którą każdy członek klubu chciał godnie uczcić. W ramach podziękowań za wysiłek oraz trud codziennych treningów organizator postanowił wyróżnić najlepszych siatkarzy i siatkarki. W tym celu wręczył im przygotowane przez nas medale siatkarskie o charakterystycznym kształcie. Wycięliśmy je na wzór cyfry pięć i wykonaliśmy w trzech standardowych kolorach: złotym, srebrnym oraz brązowym. Dzięki temu organizator mógł w łatwy i szybki sposób wyróżnić trzy najlepsze miejsca. Ponadto, na całej powierzchni nagrody umieściliśmy kolorowy nadruk, który miejscami można delikatnie wyczuć pod opuszkiem palców. To sprawia, że medal jest ciekawszy i bardziej zwraca na siebie uwagę. Całość uzupełniliśmy siatkarskimi zdobieniami oraz dopasowaną kolorystycznie wstążką.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy