Kryterium Kolarskie Gorlice | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Kryterium Kolarskie Gorlice po raz szósty za nami

Jedną ze sportowych tradycji miasta Gorlice jest bez wątpienia Kryterium Kolarskie, czyli rowerowy wyścig ulicami miasta. Organizowane już od sześciu lat wyścigi kolarskie przyciągają tłumy zainteresowanych oraz szerzą sportową ideę. W tym roku zawody w Gorlicach zaskoczyły nie tylko zmianą trasy związaną z dodaniem podjazdu, ale również pięknymi medalami. Na wszystkich, którym udało się pokonać dystans, czekały bowiem oryginalne medale na zamówienie, będące pamiątką uczestnictwa w wyścigu. Organizator wykonał je z pomocą naszej doświadczonej ekipy, która jest otwarta na nowe pomysły i nie boi się wyzwań.

Piękne medale z grafiką na Kryterium Kolarskie Gorlice

Dla wielu naszych Klientów ważne jest to, aby medal idealnie nawiązywał do wydarzenia, na którym jest wręczany. Tak też było w przypadku tej imprezy. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, stworzyliśmy piękny medal LaserCut o symetrycznym kształcie. Jego wnętrze wypełniliśmy kolorowym nadrukiem, który jest idealnym odzwierciedleniem grafiki. Co więcej, nawiązuje ona do motywu tego wydarzenia oraz hasła promocyjnego miasta. Na grafice przedstawiliśmy bowiem Ignacego Łukasiewicza wraz z symbolem miasta – naftą. Elementem zwieńczającym te nowoczesne medale kolarskie jest spersonalizowana wstążka. Dzięki jej dopasowanej kolorystyce oraz pięknym zdobieniom całość zyskuje naprawdę zniewalający efekt.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy