Krakowski Bieg Sylwestrowy | LaserCut

Okrągły medal stalowy z wycięciem wewnątrz oraz kolorowym nadrukiem idealnie dopasowanym do motywu zabawy sylwestrowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Krakowski Bieg Sylwestrowy w przebraniach

Nowy Rok można przywitać na wiele różnych sposobów. Świetny pomysł na Sylwestra miał organizator wyjątkowego biegu, mającego miejsce w Krakowie. Krakowski Bieg Sylwestrowy jest bowiem imprezą, która łączy rywalizację z atmosferą sylwestrowej zabawy. Uczestnicy biorący udział w zawodach mieli do pokonania jedną z dwóch tras, liczących 5 km oraz 10 km. Każdą z nich musieli pokonać w fantazyjnych strojach, które bez wątpienia wyróżniły ten bieg na tle innych. Wzrok przyciągały również pamiątkowe medale na zamówienie, których przygotowaniem zajęła się nasza firma. Do ich produkcji wykorzystaliśmy nowoczesną technologię cięcia laserowego, która umożliwiła nam stworzenie niezwykle precyzyjnych nagród.

Oryginalne medale na Krakowski Bieg Sylwestrowy

Krakowska impreza sylwestrowa w postaci biegu przyciągnęła tłumy uczestników. Zwieńczeniem tej sportowej zabawy były medale LaserCut, które przygotowaliśmy w całości samodzielnie. Mają one klasyczny, okrągły kształt urozmaicony nowoczesnym wycięciem wewnątrz. Cięcie to świetnie podkreśla zdobienia znajdujące się na powierzchni medalu. Zostały one wykonane za pomocą kolorowego nadruku, a miejscami można poczuć je pod opuszkami palców. Zdobienia przedstawiają nazwę imprezy oraz logo organizatora, a ich motyw nawiązuje do Krakowa i sylwestrowej zabawy. Całość uzupełnia spersonalizowana wstążka sublimacyjna z motywem graficznym przypominającym wystrzał fajerwerek. Tak dopracowany design z pewnością zapadł w pamięć uczestnikom, którzy chętnie wezmą udział w kolejnej edycji biegu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy