Kogucia Dycha | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 50 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Kogucia Dycha obchodzi w tym roku okrągłą rocznicę

Dowodem na to, że jakieś wydarzenie sportowe jest uwielbiane przez uczestników, jest fakt, że każdego roku pojawia się jego nowa edycja. Takim wydarzeniem jest Kogucia Dycha, która już po raz dziesiąty zagościła w kalendarzu biegowym niejednego sportowca. Z tego powodu bieg w mieście Kurzętnik to impreza dla biegaczy w każdym wieku. Głównym punktem imprezy jest bieg na 10 km, który poprzedzony jest krótszymi biegami dla dzieci. Bieg z Expom organizuje instytucja o nazwie Kurzętnik Biega, która każdemu uczestnikowi wręcza na mecie pamiątkowe nagrody. W tym roku organizator postawił na nowoczesne medale oraz doświadczonego producenta, którym jest nasza firma.

Nowoczesne medale, którymi zwieńczona jest Kogucia Dycha

Nasza firma już od lat produkuje i dostarcza miliony medali na różne wydarzenia sportowe. Nowoczesna technologia naszego parku maszynowego pozwala nam wykonać niemal każdy kształt oraz formę. Z tego powodu, na koguci bieg przygotowaliśmy medale LaserCut, które tniemy za pomocą lasera. Dzięki niemu medal wykonaliśmy w kształcie litery X, która nawiązuje do dziesiątej edycji wydarzenia. Ponadto na całej powierzchni medalu umieściliśmy kolorowy nadruk, który miejscowo jest trójwymiarowy oraz lśni. Elementem zwieńczającym całość jest zdobienie koguta, które znajduje się w centralnej części medalu. Oprócz tego nagrodę dopełnia spersonalizowana wstążka z dopasowanym nadrukiem.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy