Klub Honorowych Dawców Krwi ,,Dar” | Medal odlewany

Złote medale odlewane z trójwymiarowymi zdobieniami. W ich centrum widnieje najbardziej charakterystyczny element całego projektu, czyli serce i kropla pokryte czerwoną emalią. Dzięki temu całość idealnie wpisuje się w klimat imprezy poświęconej krwiodawstwu.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: emalia, zdobienia 3D

Opis

Wałbrzyska Kropla Krwi, którą organizuje Klub Honorowych Dawców Krwi ,,Dar”

Wałbrzyska Kropla Krwi to niezwykle ważna inicjatywa organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi “Dar” przy WZK Victoria. Impreza ta odbywa się corocznie w Wałbrzychu i przyciąga setki uczestników zainteresowanych licznymi atrakcjami. Celem tego wydarzenia jest promowanie krwiodawstwa oraz podnoszenie świadomości społecznej na temat potrzeby oddawania krwi. Podczas wydarzenia wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe medale odlewane z motywem krwiodawstwa. Ich wykonaniem zajęła się nasza firma, która od lat produkuje oryginalne medale na zamówienie.

Symboliczne medale z motywem kropli krwi

Na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia przygotowaliśmy specjalne medale, które otrzymał każdy biorący udział dawca krwi. Nagrody te wykonaliśmy z najwyższą starannością, wykorzystując do ich produkcji najlepsze produkty. Każdy z medali symbolizuje wdzięczność i uznanie dla osób, które regularnie oddają krew, ratując tym samym życie innym. Świadczą o tym unikalne wzornictwo 3D oraz wykończenie emalią, dzięki któremu realizacje nabierają charakteru. Co więcej, na medalach umieściliśmy logo Klubu Honorowych Dawców Krwi “Dar” oraz napisy z nazwą imprezy i organizatora. Całość uzupełniliśmy za pomocą spersonalizowanej wstążki sublimacyjnej, na której widnieją zdobienia i napisy. Wszystko to sprawia, że nagrody zapadają w pamięć, a ponadto oddają hołd uczestnikom imprezy.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy