Kielecki Bieg Górski | Vision Medals

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. Vision to ciekawe rozwiązanie, które łączy odlew i kolorowy nadruk UV.

Cechy medalu:
Wymiary: 60 x 50 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Kielecki Bieg Górski po raz kolejny przyciągnął tłumy biegaczy

Biegi górskie są specyficznym rodzajem biegu, ponieważ są bardziej wymagające i trudniejsze do pokonania. Mimo to, wiele osób decyduje się brać w nich udział. Jednym z takich wydarzeń jest Kielecki Bieg Górski, którego trasa wynosi 22 km. Organizator wytyczył ten bieg ścieżkami Parku Kultury i Wypoczynku oraz Pasmem Posłowickim. Dzięki temu uczestnicy mogli przy okazji cieszyć się pięknym widokiem. Na wszystkich, którzy ukończyli bieg, czekał na mecie wyjątkowy medal przygotowany przez naszą firmę. Medal z serii Vision wykonaliśmy w pełni samodzielnie i na indywidualne zamówienie Klienta. Dzięki temu nagroda spełniła jego wszystkie oczekiwania, a obdarowanym przyniosła wiele radości.

Geometryczne medale na bieg górski w świętokrzyskim

Podczas tworzenia projektu medalu na Kielecki Bieg Górski zależało nam na tym, aby jego motyw ściśle nawiązywał do charakteru wydarzenia. Dlatego kształt medalu przybrał geometryczny wzór, w którym umieściliśmy zdobienia z motywem górskim. Ponadto całość uzupełnia dopasowany kolorystycznie nadruk, który mieni się w świetle. Uwagę zwracają na siebie również napisy znajdujące się na powierzchni medalu. Wykonaliśmy je w trójwymiarze, dzięki czemu można je wyczuć również pod opuszkami palców. Całość jest lekka, prosta i poręczna, a ponadto uzupełniona spersonalizowaną wstążką z dedykowanym nadrukiem.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy