Jungle Ninja League Finisher | Vision Medals

Oryginalne medale są piękną pamiątką i motywacją do osiągania dalszych sukcesów. Medale Jungle Ninja League mogą pochwalić się napisem wykonanym we wgłębieniu i małpkę oraz grafiką nawiązującą do tematycznych torów przeszkód Jungle Ninja League.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 55 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Zabawa z przeszkodami dla dzieci w ramach Jungle Ninja League

Sport to świetna rozrywka dla osób w każdym wieku, a w szczególności dla dzieci. Dlatego Jungle Ninja League cieszy się sporym zainteresowaniem. JNL jest bowiem wyjątkowym wydarzeniem, podczas którego dzieci w wieku 9-14 lat rywalizują ze sobą na kilku torach z przeszkodami. Trasy te to: Zdobycie Zamku, Walka ze Smokiem oraz Komnata Skarbów. Elementy charakterystyczne każdej z tej tras znajdują się na przygotowanych przez naszą firmę nagrodach. W tym roku były nimi wyjątkowe medale na zamówienie wykonane zgodnie z indywidualnym projektem. Dzięki temu nagrody idealnie oddawały radość, jaka towarzyszyła dzieciom, gdy ukończyły tor przeszkód.

Geometryczne medale z nadrukiem od Tryumf

W naszej ofercie znajdują się różnorodne medale. Wśród nich znaleźć można oryginalne medale dla dzieci, które są nietylko piękną pamiątką, ale również motywacją do osiągania dalszych sukcesów. Przygotowane przez nas nagrody to medale Vision wykonane ze stopu aluminium i cynku. Mają symetryczny kształt, a na całej powierzchni znajduje się kolorowy nadruk. Medale posiadają wiele zdobień, wśród których szczególnie wyróżnia się napis wykonany we wgłębieniu oraz zdobienie małpki. U dołu umieściliśmy trzy grafiki, które nawiązują do tematycznych torów przeszkód. Dzięki temu całość jest spójna i zapada w pamięć. Medale dopełnia spersonalizowana wstążka sublimacyjna, pasująca do designu nagród.

 

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy