Igrzyska Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami | Vision Medals

Medal na Igrzyska Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić najlepszych sportowców.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 65 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem

Opis

Wyjątkowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami

Sport dla niepełnosprawnych znaczy niekiedy bardzo wiele. Jest wyznacznikiem, tego, że osoby niepełnosprawne mogą uczestniczyć w życiu społecznym w równy stopniu, co inni. Dlatego już od prawie trzydziestu lat w mieście Targówek, organizowane są Igrzyska Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami. Podczas ich trwania osoby z niepełnosprawnościami podzieleni na trzy grupy wiekowe, rywalizują ze sobą w trzynastu różnych dyscyplinach. Niepełnosprawni sportowcy pod hasłem ,,Zwycięstwo jest w Tobie” pokonują swoje słabości, które następnie upamiętnione są przez unikalne medale. W tym roku organizator imprezy postawił na jakość, terminowość oraz oryginalność nagród, co gwarantują mu nowoczesne medale Vision.

Medale sportowe na wyjątkową okazję

Pasję warto wspierać bez względu na okoliczności. A pasję sportową najlepiej wspiera się dedykowanymi nagrodami, w tym medalami sportowymi. Dlatego na Igrzyska Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami przygotowaliśmy specjalny projekt, który następnie przekuliśmy w wyjątkowy medal. Nagroda ma oryginalny kształt z dopasowaną, minimalistyczną kolorystyką. Dzięki temu znajdujące się na powierzchni medalu zdobienie w postaci płomienia oraz logo przyciągają wzrok. Ponadto, całość jest trójwymiarowa, co sprawia, że medal wpływa nie tylko na zmysł wzroku, ale również dotyku. Tak wyjątkowy medal idealnie sprawdził się jako nagroda pamiątkowa dla wszystkich uczestników, którzy z pewnością na długo o nim nie zapomną.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy