I Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strażackich Zespołów Asekuracyjnych | Lasercut

Kolorowe medale z nadrukiem, które wykonaliśmy na Pierwsze Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strażackich Zespołów Asekuracyjnych. Ich klasyczny design urozmaiciliśmy o ażury oraz przyciągający wzrok nadruk UV, którego trójwymiarowość podkreśla znajdujące się w środku zdobienie. Całość jest dwustronna i posiada dwujęzyczne napisy, dzięki którym nagroda jest idealna również dla zagranicznych uczestników.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem, ażury

Opis

Emocjonujące Pierwsze Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strażackich Zespołów Asekuracyjnych za nami!

Na początku tego roku miały miejsce wyjątkowe zawody strażackie. O unikalności tego wydarzenia świadczy kilka faktów. Po pierwsze, zostały one zorganizowane w hali wyposażonej w specjalistyczny tor przeszkód. Po drugie, udział w konkurencjach wzięły również zespoły spoza naszego kraju. I na koniec, organizator obdarował zwycięzców wyjątkowymi medalami strażackimi, które przygotowała nasza firma! Tym wydarzeniem były oczywiście Pierwsze Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strażackich Zespołów Asekuracyjnych, które okazały się niezwykle emocjonujące, a przez to przyciągnęły masę kibiców!

Dwujęzyczny medal dla strażaka na podium

Nasza firma od lat tworzy medale na zamówienie. Tym razem podjęliśmy się stworzenia unikalnych nagród, które sprostają oczekiwaniom zarówno polskim, jak i zagranicznym uczestnikom. Dlatego też postanowiliśmy, aby nasze medale stalowe były dwustronne. Dzięki temu awers jest w języku angielskim, a rewers w polskim, co sprawia, że również zagraniczni uczestnicy będą mogli zrozumieć umieszczoną na nagrodzie treść. Oprócz tego design i prosty kształt naszych medali uzupełniliśmy o nowoczesne ażury, które podkreślają zdobienia wewnątrz nagrody. Ciekawym i przyciągającym wzrok elementem jest również zastosowanie trójwymiarowego nadruku, który podkreśla grafikę, przedstawiającą strażaków, wykonujących działania asekuracyjne. Całość świetnie się prezentuje, a dzięki spersonalizowanej wstążce może zostać z łatwością zawieszona na piersi zwycięzców.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy