Harcerski Bieg Terenowy | LaserCut

Nowoczesny medal na Harcerski Bieg Terenowy o oryginalnym kształcie ciętym laserowo z kolorowym nadrukiem.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 60 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Tegoroczny Harcerski Bieg Terenowy z nowoczesnymi nagrodami

Harcerstwo to grupa z wieloletnimi tradycjami, która kształtuje i wzmacnia swoich członków. Stają oni przed różnymi zadaniami, które hartują ich ducha i usprawniają różne zdolności. Jednym z takich zadań są biegi. Wśród nich wyróżnić należy Harcerski Bieg Terenowy im. Harcmistrza Huberta Bonina. Już po raz drugi zorganizował go Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego w Bolesławcu. W ramach rywalizacji biegowej organizator wyznaczył cztery dystanse, liczące od 600 m do 23,2 km. Oprócz tego dla wszystkich uczestników przygotował pamiątkowe nagrody harcerskie. Zostały nimi nowoczesne medale na zamówienie, które w całości samodzielnie wykonała nasza firma.

Oryginalne medale na Harcerski Bieg Terenowy

Nagrody dla harcerzy to wyjątkowe realizacje, które na zawsze pozostaną w pamięci obdarowanych. Dlatego powinny być trwałe i pięknie się prezentować. Takie są stworzone przez nas medale LaserCut, które wykonaliśmy z metalu ciętego za pomocą precyzyjnego lasera. Mają one oryginalny kształt, który urozmaiciliśmy wielokolorowym nadrukiem. Co więcej, stworzyliśmy specjalnie wyróżnioną przestrzeń w środku medalu, w której umieściliśmy logo. Wokół niego rozpościera się nazwa wydarzenia, a u dołu zdobienie ogniska, które nawiązuje do motywu harcerskiego. Dzięki temu, patrząc na medal, od razu wiadomo, na jakim wydarzeniu został wręczony. Całość zwieńcza klasyczna wstążka w dwóch kolorach.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy