Grand Prix Dzikowisko 2022 | Vision Medals

Medal na Grand Prix Dzikowisko 2022 przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy biegowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 40 x 95 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk

Opis

Dzikowisko 2022 zwieńczone oryginalnymi medalami

Organizowanie biegów to nie lada wyzwanie. Szczególnie gdy jest to impreza cykliczna, która odbywa się kilka razy w roku. W takim przypadku trzeba zatroszczyć się nie tylko o różnorodność tras, ale również nagród. Tak też postąpił organizator cyklu biegów, odbywających się pod nazwą Dzikowisko. Na ostatni z serii czterech biegów z cyklu Dzikowisko 2022 oraz Grand Prix Biegów Gminy Kostrzyn, przygotowaliśmy coś specjalnego. Każdy uczestnik otrzymał na mecie pamiątkowe medale, które wykonaliśmy na indywidualne zamówienie. Co więcej, są to medale zwieńczające całą kolekcję. Z tego powodu można je połączyć z trzema poprzednimi medalami, tworząc spójną całość.

Dopasowane medale na cykl biegów Dzikowisko 2022

Tworząc medale na ten bieg z przeszkodami, mieliśmy na uwadze, że jest to ostatni z biegów. Dlatego stworzyliśmy nagrody, które wyróżniają się symetrycznym kształtem, jednocześnie pasując do trzech wcześniejszych wyróżnień. Warto również zauważyć, że na powierzchni medalu znajdują się idealnie odwzorowane grafiki dzików zwróconych ku sobie. Zostały one wykonane za pomocą kolorowego nadruku, który dodaje całości charakteru. Wzrok przyciąga również znajdująca się u dołu trójwymiarowa nazwa wydarzenia, którą można poczuć pod opuszkami palców. Wykonany w ten sposób medal Vision stanowi idealne zwieńczenie całorocznych zmagań biegaczy.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy