Gdynia Street Run | LaserCut

Geometryczny medal cięty z kolorowym nadrukiem UV. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 80 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Biegi uliczne dla każdego

Dla biegaczy miejsce oraz czas nie mają znaczenia, jeśli mogą robić to, co kochają. Dlatego biegi odbywają się w różnych sceneriach zależnych od ugruntowania terenu czy też pory roku. Naprawdę każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Fani biegów ulicznych mogą zmierzyć się na Gdynia Street Run. To bieg uliczny, który odbywa się w Gdyni a podczas, którego sportowcy zdobywają medale biegowe. Jako producent pucharów i medali od lat tworzymy medale na zamówienie, które wręczane są na podobnych wydarzeniach. Aby odpowiednio upamiętnić tę imprezę biegową, postawiliśmy na nowoczesne medale Lasercut, które mogą przybierać dowolny kształt i nietypową formę.

Unikalne medale na Gdynia Street Run

Mówiąc o medalach LaserCut musimy przede wszystkim podkreślić fakt, że wykonywane są one z metalu, który może być dowolnie formowany i wycinany. To otwiera przed naszymi projektantami niesamowite drogi personalizacji każdej z nagród. Tworząc medale na Gdynia Street Run nasi projektanci stawiali głównie na te właściwości. Dlatego medal ma geometryczny, nieszablonowy kształt. Ponadto urozmaiciliśmy go oryginalnymi wycięciami przyciągającymi wzrok oraz kolorowym nadrukiem UV. Dzięki niemu medal odbija światło i lśni zawieszony na piersi zwycięzcy. Mając na uwadze to, że jest to nagroda sportowa, stworzyliśmy ją w zgodzie z przyjętym kanonem. Widoczne jest to między innymi w charakterystycznej kolorystyce, która uwzględnia barwy złote, srebrne i brązowe. Tak ujęta całość prezentuje się bardzo nowocześnie i elegancko.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy