Garmin Ultra Race | LaserCut

Geometryczny, czarny medal dla biegaczy ze złotym zdobieniem. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 90 x 55 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Garmin Ultra Race, czyli cykl biegów ultra

Bieganie jest bardzo popularną formą aktywnego spędzania czasu. Nie powinno więc dziwić, że grono osób profesjonalnie zajmujący się bieganiem stale rośnie. Takim sportowcom dedykowane są biegi, których poziom jest znacząco wyższy. Najlepszym przykładem takiego biegu jest Garmin Ultra Race, którego siedzibą jest Gdańsk. To ogólnopolski cykl biegów ultra, podczas których biegacze mogą rywalizować ze sobą na czterech dystansach. To kolejno 84 km, 53 km, 27 km oraz 12 km, które uczestnicy pokonują, biegnąc przez Trójmiejski Park Krajobrazowy. Jego liczne szlaki i ścieżki, stanowiły dla nas inspirację, którą wykorzystaliśmy, tworząc unikalne medale na zamówienie, o które poprosił nas organizator.

Bieg ultra z ultra medalem

Biegi ultra są bardzo wymagające. Podobnie, jak ich uczestnicy, którzy oczekują nagród na naprawdę wysokim poziomie. Tworząc nagrody na Garmin Ultra Race, chcieliśmy przede wszystkim ukazać jego nowatorski charakter. Było to możliwe, dzięki technologii, którą opracowaliśmy specjalnie dla medali Lasercut. Cięty laserowo medal zachowaliśmy w geometrycznej, nowoczesnej formie. Czarny medal z eleganckimi, złotymi zdobieniami stworzyliśmy w zestawie z pasującą do niego statuetką custom. Wyrazista kolorystyka całości oraz staranność, z jaką dopracowaliśmy każdy detal, stanowią spójną całość nowatorskiego nagradzania. Dodatkowo w centralnej części medalu umieściliśmy symbol biegu, który przyciąga wzrok i zapada w pamięć.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy