Europejski Festiwal Biegowy | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany na Europejski Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium w nietypowym kształcie.

Cechy medalu: 
Wymiary: 80 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy wypełnione kolorem

Opis

Europejski Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój z naszymi medalami

Krynica Zdrój to interesujące miejsce w naszym kraju, które przyciąga każdego roku setki turystów, kusząc swoimi zdrowotnymi walorami oraz atrakcjami turystycznymi. Piękne widoki i bliskość przyrody jeszcze bardziej zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Dlatego też Europejski Festiwal Biegowy wybrał Krynicę Zdrój na miejsce, w którym zorganizuje to wyjątkowe wydarzenie. Przygotowane przez nas medale biegowe zdecydowanie przypadną do gustu każdemu amatorowi górskich wyzwań biegowych.

Organizator doskonale przygotował całą imprezę. Kilka różnych tras do wyboru, bogate pakiety nagród oraz oczywiście medale odlewane, które przygotowaliśmy na festiwal biegów w Krynicy. Ciekawa realizacja w nietypowym kształcie z logo organizatora oraz logo województwa małopolskiego. Medal w kolorze antycznego srebra został upiększony poprzez wypełnienie niektórych elementów kolorową farbą i zawieszony na sublimacyjnej wstążce z personalizowaną grafiką. Całość prezentuje się naprawdę świetnie. Dodatkowo na rewersie każdy uczestnik będzie mógł sobie wygrawerować swoje imię i nazwisko, dystans oraz czas w jakim go pokonał. Bez wątpienia, taki medal w kolekcji będzie skarbem każdego biegacza. Serdecznie zapraszamy do Krynicy na festiwal biegów!

Nietypowe projekty medali od Tryumf

Nasi projektanci bardzo lubią nietypowe i wymagające kreatywności projekty. Wykonujemy medale na zamówienie według indywidualnych projektów naszych klientów, które czasem znacznie odbiegają od przyjętych standardów. Fantazyjne kształty, kolorowe medale, połączenia różnych materiałów, obrotowe elementy czy medal z działającym kompasem – to tylko część naszych możliwości. Lata doświadczeń pozwalają nam na stworzenie niemal każdego nietypowego medalu. Dlatego, warto zaufać specjalistom i zlecić wykonanie medali naszej firmie!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy