Enea IRONMAN Gdynia 70.3 | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany dla uczestników Enea IRONMAN Gdynia. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium.

Cechy medalu:
Wymiary: 85 x 100 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem, błękitny proszek wewnątrz prześwitu

Opis

Zawody Enea IRONMAN Gdynia zwieńczone naszymi medalami

IRONMAN Gdynia to jedne z największych zawodów triathlonowych w Europie Środkowo – Wschodniej. To miasto było gospodarzem pierwszych w Polsce zawodów IRONMAN 70.3, dając początek wyjątkowej tradycji, której częścią stał się Tryumf. Organizator każdego roku dba o to, aby zawodnicy kończący bieg zostali nagrodzeni unikalnymi medalami, które tworzymy. W końcu, pokonując kolejne dystanse triathlonu, zawodnicy pokonują również swoje słabości, czego wyrazem są pamiątkowe nagrody.

Tryumf wspiera zawody triathlonowe

Zawody IRONMAN to trudna trasa, obejmująca 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze oraz 21,1 km biegu. Nic więc dziwnego, że wymagania co do medalu są naprawdę spore. Podejmując się wyzwania stworzenia idealnego medalu na zawody IRONMAN Gdynia, założyliśmy, że jego unikalność musi wynikać z wyjątkowości całego wydarzenia. Z tego powodu srebrny medal odlewany wyróżnia się swoim nieszablonowym kształtem oraz formą. Serce medalu stanowi wypełniony błękitnym piaskiem prześwit w kształcie litery M, ściśle nawiązującej do symboliki wydarzenia. Kolorowe, uwypuklone napisy w ciekawy sposób podkreślają unikalny charakter medalu, a wykonane z ogromną dbałością wzory przykuwają wzrok i stanowią elegancki element estetyczny. Ponadto to, co cechuje wszystkie nasze medale na zamówienie, to niezwykle wysoka jakość, dzięki czemu nagroda przypomina obdarowanemu o zwycięstwie przez wiele długich lat.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Enea IRONMAN Gdynia 70.3 | Medal odlewany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × dwa =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Statuetki | Dyplomy