Enea Bydgoszcz Triathlon | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany dla uczestników Enea Bydgoszcz Triathlon. Elegancki medal zachowany w czarnej kolorystyce przełamanej połyskującym złotem.

Cechy medalu:
Wymiary: 85 x 90 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: czarno-złoty

Opis

Enea Bydgoszcz Triathlon z medalami od Tryumf

Triathlon w Polsce to złota dyscyplina, której popularność stale rośnie. Niezmiennie od kilku lat największym wydarzeniem sportowym Bydgoszczy jest Enea Bydgoszcz Triathlon. To właśnie w trakcie tych zawodów fani triathlonu mają możliwość zmierzyć się ze sobą w niezwykle trudnej walce biegowej, rowerowej oraz pływackiej. Na tak wyjątkowe zawody triathlonowe organizator od lat szykuje unikalne medale na zamówienie, które mamy zaszczyt przygotowywać.

Oryginalność i unikalność z Tryumf

Medal odlewany, który przygotowaliśmy na Enea Bygdoszcz Triathlon to niezwykle eleganckie połączenie głębokiej czerni oraz wyrazistego złota, cechującego zwycięzców. Wyrazista kolorystyka w pełni oddaje dynamizm triathlonu, a charakterystyczne kształty nawiązują do miasta, w którym odbywają się zawody. Klasyczny wzór medalu wymyka się powszechności dzięki precyzyjnie wykonanym zdobieniom oraz przykuwającym wzrok kolorom. Całość prezentuje się z klasą i energią godną zwycięzcy zawodów triathlonowych.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Enea Bydgoszcz Triathlon | Medal odlewany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 4 =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Statuetki | Dyplomy