Dziki w Polu | Vision Medals

Medal na bieg Dziki w Polu przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy biegowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 50 x 40 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk

Opis

Ekstremalne Dziki w Polu dla nieustraszonych

W bieganiu naprawdę każdy może znaleźć coś dla siebie. Nie powinna zatem dziwić różnorodność form, w jakich odbywają się biegowe rywalizacje. Jednym z rodzajów biegania, jest bieg ekstremalny, znany również jako bieg z przeszkodami. Takim biegiem jest Bieg w Polu, który jest częścią serii biegów organizowanych w gminie Kostrzyn. Organizator zadbał o każdy szczegół, doprowadzając trasy biegów do perfekcji. Oprócz tego zadbał o to, aby każdy medal z serii idealnie do siebie pasował. Jednym z tych medali jest medal Dziki w Polu, który wykonaliśmy w kształcie puzzla. Dzięki temu można go z łatwością dopasować do pozostałych, tworzących spójną wizualnie całość.

Medal w kształcie puzzla na bieg Dziki w Polu

Medale puzzle pozwalają stworzyć spójną serię medali, zachęcając sportowców do uczestnictwa w każdym z biegów. Dzięki temu w wydarzeniu bierze udział większa liczba uczestników, co zwiększa popularność sportowej imprezy. Medal na bieg Dziki w Polu jest częścią takiej serii. Wykonaliśmy go z wysokociśnieniowego odlewu na powierzchni którego umieściliśmy kolorowy nadruk. Medal Vision na to wydarzenie cechują również trójwymiarowe zdobienia oraz idealnie odwzorowane grafiki, w tym grafika dzika. Ponadto, na powierzchni nadrukowaliśmy nazwę miejscowości oraz logo organizatora. Dzięki temu zdobywca medalu na długo zapamięta ten wyścig.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy