Crow Mountain Survival | LaserCut

Okrągły, czarny medal z warstwowymi zdobieniami. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 90 x 85 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk, kształt wycięty laserem

Opis

Co to Crow Mountain Survival?

Bieganie ma różne oblicza, tak samo, jak różne są upodobania, uprawiających go sportowców. Dlatego organizowanych jest naprawdę wiele różnych wydarzeń sportowych. Jednym z nich jest Crow Mountain Survival. To niemiecki bieg survivalowy, który odbywa się w Bremen. Uczestnicy mają do dyspozycji trzy trasy: 5 km, 10 km oraz 15 km. Każda trasa wyposażona jest w tor przeszkód, które organizator przygotował sztucznie lub wykorzystał otaczające możliwości naturalne. Jednak ten bieg ekstremalny to nie tylko tor przeszkód dla dorosłych, ale również trasa dopasowana do najmłodszych biegaczy, którzy ukończyli 10 rok życia. Mierzy ona 1,2 km. Dzięki temu w wydarzeniu mogą wziąć całe rodziny, dla których przygotowaliśmy wyjątkowe medale na zamówienie.

Medale na niemiecki bieg survivalowy

Podczas 4. edycji biegu Crow Mountain Survival biegacze mogli sprawdzić się w naprawdę ekstremalnych warunkach. Zatem medal, który przygotowaliśmy na ten bieg survivalowy, musiał oddawać tę atmosferę. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać nowoczesną technologię i stworzyć medale LaserCut złożone z kilku warstw metalowych paneli. Podstawą jest okrągły metalowy fragment, na którym umieściliśmy wycięte elementy, przedstawiające góry oraz dym. Ponadto dodaliśmy eleganckie tło pod napis, które świetnie współgra z kolorystyką całości. Kolory, które wykorzystaliśmy, są wyraziste, a wszystkie detale medalu dopracowaliśmy w najdrobniejszym szczególe. Dzięki temu całość prezentuje się elegancko, jednocześnie wyróżniając się nowoczesnością.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy