ChampionMan Duathlon Czempiń | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany dla uczestników ChampionMan Duathlon Czempiń. Elegancki medal zachowany w złotej kolorystyce z wyróżniającym się czarnym środkiem.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 90 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: antyczne złoto

Opis

Unikalne medale na ChampionMan Duathlon Czempiń

ChampionMan Duathlon Czempiń to mistrzostwa Polski na Dystansie Średnim, Sprint (5 km biegu – 20 km biegu -2,5 km biegu) oraz zawody duathlonowe dla dzieci Coccodrillo ChampionKids Duathlon. Wyjątkowe wydarzenie biegowo – rowerowe to najbardziej prestiżowa i największa taka impreza w Polsce. Z tego powodu oczekiwania wobec imprezy są naprawdę wysokie. Dlatego wymaga ona odpowiedniej oprawy. Organizator zadbał o to, aby wydarzenie stało się kultową imprezą sportową, a nam zlecił stworzenie medalu, który tę kultowość odzwierciedli.

Nowoczesna forma medali od Tryumf

Medale na zamówienie, które tworzymy to różnego rodzaju kolorowe medale, odlewy czy też medale z nadrukiem. Wybór jest naprawdę szeroki, jednak tworząc medal na zawody Duathlon Czempiń, postanowiliśmy wykonać medal odlewany, który swoim kształtem wyrywał się będzie klasycznemu ujęciu nagradzania. Takie założenie towarzyszyło naszym specjalistom, którzy zajęli się zaprojektowaniem unikalnej nagrody. Elegancka forma sześciokąta z okrągłym elementem łączącym całość na środku wzbogacona eleganckimi, złotymi elementami stanowi niezwykle piękną wizytówkę sportowego wydarzenia. Stonowana kolorystyka medalu, jaką nadają głębokie złoto oraz wyrazista czerń sprawiają, że całość prezentuje się nowocześnie i wyjątkowo gustownie. Najwyższa jakość wykonania dodaje całości uroku oraz stanowi trzon jego trwałości, dzięki czemu cieszy oko przez długi czas.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ChampionMan Duathlon Czempiń | Medal odlewany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − 7 =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Statuetki | Dyplomy