Black Requiem | Odlewane akcesoria karciane

Medal odlewany Black Requiem z precyzyjnymi zdobieniami. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium z kolorowymi elementami.

Cechy medalu:
Wymiary: 90 x 60 mm
Kolor medalu: srebrny
Elementy wyróżniające: starannie wykończone zdobienia

Opis

Akcesoria karciane w nowoczesnym wydaniu

Karty zawojowały świat. Są źródłem rozrywki, pasji, a nawet pracy. Najbardziej popularne gry karciane takie jak poker czy pasjans zna przeważająca większość społeczeństwa. Jednak rodzaje gier w karty są o wiele bardziej rozbudowane. Trudno jest wszystkie je zliczyć, dlatego naprawdę każdy jest w stanie znaleźć wśród nich coś dla siebie. Tę karcianą różnorodność uwzględnia internetowy sklep gier Stockholm 17. Nie tylko sprzedaje on ciekawe gry karciane, ale również nowoczesne akcesoria karciane. Jednym z takich akcesoriów jest prostokątny medal na zamówienie, który wykonaliśmy dla szwedzkiego sklepu karcianego.

Medal dopracowany w najdrobniejszym szczególe

Fenomenem tego medalu jest jego staranne wykonanie i dokładność. To te czynniki wpływają na to, jak postrzegamy medalowe akcesoria karciane. Jednak ze względu na to, że jest to medal odlewany, zadbanie o drobne detale nie jest proste. Pomimo tego udało nam się idealnie odwzorować każde, nawet najdrobniejsze muśnięcie znajdujące się na medalu. Było to możliwe dzięki temu, że wykorzystaliśmy nowoczesną technologię. Wyraziste zdobienia można zauważyć między innymi na dłoniach, oczach oraz ubraniu postaci znajdującej się u dołu medalu. Ponadto postać otoczyliśmy eleganckim wgłębieniem, wokół którego umieściliśmy dziesiątki symetrycznych i charakterystycznych zdobień. Całość uzupełniliśmy równie starannie wykonanym rewersem pełnym dokładnych żłobień i eleganckim tekstem w centralnej części.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Black Requiem | Odlewane akcesoria karciane”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

siedemnaście − jeden =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy