Biegi Pełne Energii | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Biegi Pełne Energii, czyli sport i zabawa dla najmłodszych

Popularyzowanie sportu powinno zaczynać się już we wczesnych latach życia człowieka. Z tego założenia wychodzi organizator RESO Suwałki Półmaraton, który w trakcie trwania mini festiwalu biegowego, przewidział również biegi dziecięce. Rywalizacja pod nazwą Biegi Pełne Energii przyciągnęła masę najmłodszych wraz z rodzicami. Dzieci mogły przystąpić do biegu w dwóch kategoriach uzależnionych od wieku oraz zróżnicowanych dystansowo. Na każdego uczestnika na mecie czekały pamiątkowe medale, które na specjalne zamówienie wykonała nasza firma. Ich wygląd, forma oraz charakter w pełni sprostały oczekiwaniom Klienta, wywołując na twarzach najmłodszych szczery uśmiech.

Dynamiczne medale na biegi dla niezwykle energetycznych dzieci

Dzieci przepełnia energia, którą najlepiej pożytkuje sport. Dlatego na Biegi Pełne Energii staraliśmy się przygotować żywy i dynamiczny medal, który przypadnie do gustu najmłodszym. Z tego powodu postawiliśmy na nowoczesne medale LaserCut, którym możemy nadawać dowolny kształt. Tym razem postawiliśmy na klasyczny okrąg urozmaicony nowoczesnymi wycięciami oraz dziecięcym motywem. Nagrodę dopełniają również kolorowy nadruk o wyrazistych barwach oraz lakier nadający całości blasku. Medal jest lekki, poręczny i według wielu idealny jako pierwsze wyróżnienie młodego sportowca. Ponadto zawiesiliśmy go na spersonalizowanej wstążce, która ułatwia wręczanie i przechowywanie w domowej kolekcji.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy