Bieg Ziemi Opatowskiej | Vision Medals

Medal na Bieg Ziemi Opatowskiej przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy cyklicznej.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Kolor medalu: srebrny
Wstążka: standardowa
Informacje dodatkowe: trójwymiarowe zdobienia, kolorowy nadruk

Opis

Bieg Ziemi Opatowskiej, czyli tradycja wyrażona w sporcie

Bieganie to nie tylko sport. Poprzez pokonywanie kilometrów wyścigowych biegacze niejednokrotnie wspierają wyznaczone wcześniej cele. Bardzo często są one związane z upamiętnieniem jakiejś postaci lub zbiórką środków dla potrzebujących. Jednak Bieg Ziemi Opatowskiej za swój cel wyznaczył coś zupełnie innego. Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Ziemia Opatowska stworzyli ten bieg, aby poprzez sport kultywować tradycję ziemi opatowskiej. Uczestnicy w ramach rywalizacji mogą wziąć udział w biegu głównym na 10 km oraz nordic walking z dystansem 7 km. Na wszystkich, którzy ukończą bieg wspierający kulturę opatowską, będzie czekał pamiątkowy medal. Stworzyliśmy go tak, aby w pełni oddawał klimat biegu, jednocześnie zachowując symbolikę ważną dla mieszkańców Opatowa i okolic.

Oryginalne medale z nadrukiem na bieg w Opatowie

Opatów to miasto z tradycjami. Jedną z nich jest bieg opatowski, który w tym roku wystartuje po raz siódmy. Z tej okazji uczestnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają od organizatora pamiątkowy medal Vision. Medale te wykonujemy z wysokociśnieniowego odlewu, który następnie poddajemy obróbce. Następnie na ich powierzchni umieszczamy kolorowy nadruk z dowolnym wzorem bądź grafiką. Tym razem medal wykonaliśmy w oryginalnym kształcie, przypominającym herb Opatowa. Jest to również medal z trójwymiarowymi zdobieniami, które odnoszą się do motywu biegowego oraz tradycyjnego symbolu miasta. Dodatkowo medal lśni w świetle, stanowiąc idealną pamiątkę wydarzenia biegowego.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy