Bieg Walentynkowy Poznań 2022 | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany na 7 Bieg Walentynkowy w Poznaniu. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium pokryty kolorowym wypełnieniem.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna, personalizowana
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: niektóre elementy wypełnione kolorem

Opis

Bieg Walentynkowy idealny dla par oraz singli

Walentynki również można spędzić na sportowo. Okazję do tego tradycyjnie tworzy VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022, który w tym roku odbył się 12 lutego nad Jeziorem Rusałka w Poznaniu. Biegi organizowane są na dystansie 5 oraz 10 km, a wziąć w nich udział mogą zarówno single, pary, jak i dzieci. Dzięki temu Bieg Walentynkowy idealny jest dla każdego. Klasyfikacje Singli oraz Par różnią się od siebie pod względem sposobu pokonywania dystansu. Pary zobowiązane są do tego, aby biec razem, a metę przekroczyć, trzymając się za ręce. Jednak niezależnie od wybranej klasyfikacji, każdy zwycięzca otrzymał równie piękny medal, upamiętniający to wyjątkowe wydarzenie.

Walentynkowe medale od Tryumf

Bieg Walentynkowy Poznań to bieg dla par oraz singli, którzy pragną to szczególne święto spędzić w oryginalny sposób. Z tego powodu medale odlewane, które przygotowaliśmy na tę okazję, również wyróżniają się na tle innych. Przede wszystkim wykonane przez nas medale na zamówienie na biegi walentynkowe charakteryzują się unikalnym kształtem i wyrazistą kolorystyką. Staranne odwzorowanie postaci na medalu sprawia, że całość prezentuje się oryginalnie i idealnie nawiązuje do walentynkowej symboliki. Kolorowe medale biegowe na Walentynki to świetny sposób, aby nagrodzić sportowy trud i upamiętnić miłosne święto zakochanych biegaczy.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy