11 Bieg w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja | Vision Medals

Dwustronny medal Vision w kształcie choinki z kolorowym nadrukiem na Bieg w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, oryginalny kształt

Opis

11 Bieg w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja za nami

Postacią, bez której trudno sobie wyobrazić święta jest bez wątpienia święty Mikołaj. Jest on również tematem przewodnim wielu wydarzeń sportowych, które odbywają się w grudniu. Jedną z takich imprez jest Bieg w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja. Ten bieg mikołajkowy w tym roku odbywa się już po raz jedenasty, przyciągając tłumy sportowców. Organizator przygotował dla nich wyjątkową trasę z atestem PZLA oraz zagwarantował ponadczasowe medale świąteczne. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która już od wielu lat tworzy oryginalne medale na zamówienie.

Świąteczne medale upamiętniające bieg mikołajkowy

Medale mikołajkowe charakteryzują się tym, że ich symbolika jest ściśle związana ze świętami. Dlatego na ten wyjątkowy bieg Mikołajów postanowiliśmy wykonać solidne medale Vision urozmaicone nowoczesnym nadrukiem z motywem świątecznym. Mają one oryginalny kształt choinki oraz pełne są trójwymiarowych zdobień wyczuwalnych pod opuszkiem palców. Motyw świąteczny idealnie podkreśla również wyrazisty, kolorowy nadruk, dzięki któremu idealnie odwzorowaliśmy mikołajkowe logo imprezy. Co więcej, jest to medal dwustronny, który zachwyca swoim wyglądem zarówno zdobieniami na awersie, jak i rewersie. Są one idealnie dopracowane i perfekcyjnie wykonane, dzięki czemu przyciągają wzrok i zapadają w pamięć. Całość zwieńcza spersonalizowana wstążka w dopasowanej kolorystyce.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy