Bieg Szpęgawski | Medal Odlewany

Medal odlewany na 38. Bieg Szpęgawski. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium z kolorowymi elementami.

Cechy medalu:
Wymiary: 90 x 80 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: srebrny
Elementy wyróżniające: wypełnienie kolorem

Opis

Bieg Szpęgawski już 39 lat w sercach biegaczy

Tradycja to potężny związek teraźniejszości z tym, co każdy z nas pokochał w przeszłości. Ta silna więź sprawia, że co roku wracamy do ulubionych świąt, uczestniczymy w znanych obrzędach i wyczekujemy ważnych wydarzeń. Włączając w to te o charakterze sportowym. Niewątpliwie dla wielu biegaczy takim wydarzeniem jest Bieg Szpęgawski. To bieg uliczny organizowany od 1983 roku, dlatego zalicza się go do jednych z najstarszych na Pomorzu. Organizator podzielił trasę na dwa dystanse: bieg na 5 km oraz młodzieżowy bieg na milę. Obie trasy zdobyły atest PZLA, o który zadbał organizator. OSIR Starogard Gdański zadbał również o pamiątkowe medale na zamówienie, które mieliśmy przyjemność wykonać.

Unikalne medale biegowe

Bieg Szpęgawski jest wydarzeniem odpowiednim dla wszystkich biegaczy zarówno amatorów, jak i wyczynowców. Trasa ze Szpęgawska do Starogardu Gdańskiego kryje w sobie elementy, dzięki którym przypada do gustu i zapada w pamięć. Podobnie jest z medalami, które przygotowaliśmy na tę okazję. Przede wszystkim są to medale odlewane wypełnione kolorem. Mają okrągły kształt, który przełamaliśmy prostym wycięciem. W centralnej części medalu wytłoczona została nazwa biegu, która wyeksponowana jest przez przyciągający wzrok prześwit. Na powierzchni całego medalu możemy znaleźć liczne, lecz stonowane i klasyczne zdobienia. Dodają one medalowi charakteru, jednocześnie stanowiąc piękne tło centralnej jego części. Uzupełnieniem całości jest personalizowana wstążka do medalu, której kolorystyka idealnie komponuje się z resztą projektu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bieg Szpęgawski | Medal Odlewany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − 4 =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Statuetki | Dyplomy