Bieg Świętego Maksymiliana | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 55 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

W zdrowym ciele zdrowy duch – Bieg Świętego Maksymiliana

W każdej parafii co roku odbywa się odpust, podczas którego wierni mogą celebrować święto swojego opiekuna. Jest to okazja do oczyszczenia się z grzechu, a w parafii pod wezwaniem św. Maksymiliana Marie Kolbe, również możliwość popracowania nad zdrowym ciałem. Parafia w Osiecznicy po raz piąty zorganizowała bowiem Bieg Świętego Maksymiliana, który odbył się przed odpustem. Organizator podzielił go na kilka kategorii, umożliwiając tym samym wzięcie udziału naprawdę każdemu. W pierwszej kolejności wystartowały dzieci, następnie odbył się bieg na 5 km oraz 10 km. Uczestnicy mogli również wziąć udział w wyścigu nordic walking. Na każdego, kto przekroczył linię mety, czekały pamiątkowe medale, które przygotowała nasza doświadczona firma.

Medale na V Bieg Świętego Maksymiliana

Nagrody, które przygotowaliśmy na bieg w Osiecznicy, miały mieć duchowo-sportowy charakter. Aby w pełni wywiązać się z powierzonego nam zadania, postawiliśmy zatem na medale LaserCut. Dzięki ich bogatym możliwościom personalizacyjnym mogliśmy wykonać je w dowolnym kształcie. Postawiliśmy zatem na formę prostokąta, którą jednak urozmaiciliśmy zgrabnym wycięciem w kształcie cyfry V. Nawiązuje ona do piątej edycji wydarzenia. Ponadto, na powierzchni medalu umieściliśmy kolorowe zdobienia w postaci gołębia oraz biegacza. Pierwsze świetnie nawiązuje do duchowego wymiaru, natomiast drugie do sportowych rywalizacji, którymi wyróżnia się to wydarzenie. Ciekawym aspektem jest również delikatnie wypukły napis, z łatwością wyczuwalny pod opuszkami palców.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy