Bieg Poczty Polskiej | LaserCut

Medale na Bieg Poczty Polskiej to unikalne nagrody , które wykonaliśmy specjalnie dla organizatora tego biegu. Design, element stempla i kolorowy nadruk doskonale komponują się razem i nawiązują do symboliki Poczty Polskiej.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 55 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Sportowa pasja pocztowców, których łączy Bieg Poczty Polskiej

Bieg Poczty Polskiej to inicjatywa, która od wielu lat pozwala na połączenie pasjonatów różnych dyscyplin sportowych. Poczta Polska, która od zawsze umożliwiała Polakom kontakt z najbliższymi, postanowiła w czasie pandemii rozszerzyć swoją działalność o organizację wirtualnych biegów. Dzięki temu, bieg pocztowca stał się dostępny dla wszystkich, nie tylko dla pracowników Poczty Polskiej, ale również dla każdego pasjonata sportu. Oprócz sportowych emocji organizator zadbał również o to, aby impreza wnosiła wiele do życia społecznego oraz promowała sport. Bieg wspiera bowiem Fundację ,,Pocztowy Dar”, która pomaga lokalnym klubom sportowym szerzyć wartości sportowe. Jest to więc bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na piękne nagrody. W tegorocznym biegu były nimi medale na zamówienie, które nasza firma przygotowała w całości samodzielnie. 

Nowoczesne medale na zamówienie dla uczestników biegu

Medale biegowe, które przygotowaliśmy na Bieg Poczty Polskiej to medale LaserCut wykonane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii cięcia laserowego. Mają one oryginalny kształt, a znajdujące się wewnątrz wycięcie dodaje całości nowoczesnego designu. Medale Poczty Polskiej wyróżniają się również kolorowym nadrukiem w dopasowanych barwach idealne komponujących się ze stylistyką nagrody. Ponadto, ich design wpisuje się w motyw sportowy, a zdobienie przedstawiające stempel świetnie nawiązuje do symboliki poczty. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka wiadomo, że są to medale, które zwieńczają bieg pocztowca. Medale dopełniają spersonalizowane wstążki sublimacyjne, na których znajduje się nazwa imprezy oraz logo.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy