Bieg Patriotów | LaserCut

Medal w ciekawym kształcie wycięty laserowo, a następnie pokryty kolorowym nadrukiem w biało-czerwonych barwach.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 90 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Niesamowity Bieg Patriotów z okazji odzyskania niepodległości

Dokładnie 104 lata temu Polska odzyskała niepodległość i stała się wolnym krajem. Każdego roku jako naród wracamy do tego dnia, organizując akcje, honorujące tę okazję. Jednym z takich wydarzeń jest Bieg Patriotów, który zorganizowała Gmina Łęczyce. Podczas jego trwania uczestnicy mieli do pokonania 5 km w dwóch kategoriach: biegowej oraz nordic walking. Organizator zadbał o to, aby leśna trasa była przepełniona pięknymi widokami oraz elementami o charakterze patriotycznym. Oprócz tego dla uczestników przygotowano pamiątkowe medale na zamówienie. To wszystko sprawiło, że sportowcy poczuli prawdziwą atmosferę świętowania niepodległości.

Oryginalne medale na coroczny Bieg Patriotów

Patriotyzm, czyli miłość do ojczyzny może objawiać się na wiele sposobów. Z tego powodu medale na Bieg Niepodległości powinny w pełni oddawać ten patriotyczny klimat. Takie są nasze medale LaserCut, które przygotowaliśmy na indywidualne zamówienie. Mają one ciekawy kształt wycięty za pomocą lasera, który podkreślają symetryczne zdobienia skrzydeł. Oprócz tego w samym środku medalu umieściliśmy kolorowy nadruk w postaci orła z trójwymiarowymi zdobieniami wyczuwalnymi pod palcami. Wszystko to widać również na odwrocie, który jest lustrzanym odbiciem frontowej strony medalu. Na rewersie widnieje bowiem przyciemnione zdobienie orła wraz z nazwą wydarzenia. Całość zwieńcza dopasowana wstążka w biało-czerwonych barwach.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy