Bieg Noworoczny 2023 | LaserCut

Oryginalny medal dwustronny na Bieg Noworoczny 2023 ma nietypowy kształt, a jego powierzchnia pokryta jest wyrazistym, kolorowym nadrukiem.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 55 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Radosny Bieg Noworoczny na plaży w Sopocie

Mieszkańcy Sopotu oraz okolic mogli w pierwszy dzień nowego roku oddać się sportowej rywalizacji. Wszystko za sprawą Big Yellow Foot Adventure Team, czyli grupie zrzeszającej aktywnych ludzi. Postanowili oni zorganizować wyjątkowy Bieg Noworoczny o symbolicznym charakterze, mającym promować aktywność fizyczną. Organizatorzy przygotowali dla zawodników trasę liczącą 2023 m. Po jej pokonaniu uczestnicy mogli wspólnie morsować i cieszyć się ze zdobytych nagród. W tym roku były nimi medale na zamówienie, które przygotowała nasza firma. Dzięki indywidualnie przygotowanemu projektowi medale idealnie oddają plażowy bieg w Nowy Rok, jednocześnie stanowiąc wyjątkowy symbol dobrze rozpoczętego roku.

Nowoczesne medale dwustronne na Bieg Noworoczny

Osoby, które wzięły udział w biegu noworocznym w Sopocie, z pewnością dobrze rozpoczęły ten rok. Co więcej, uzupełniły swoją kolekcję nagród o nasze dwustronne medale LaserCut. Mają one oryginalny kształt oraz czarny kolor, który idealnie komponuje się z wyrazistym nadrukiem. Dopasowana kolorystyka dodatkowo przyciąga wzrok i zapada w pamięć, sprawiając, że uczestnicy na dłużej zapamiętają okoliczność zdobycia medalu. Co więcej, nowoczesny design naszych medali ciętych za pomocą lasera wyróżnia się na rynku, przyciągając nowych sportowców, pragnących zdobyć nagrodę. Całość zwieńcza dopasowana wstążka sublimacyjna z nadrukowaną nazwą organizatora.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy