Bieg Niepodległości w Trzebielu | Vision Medals

Medale na Bieg Niepodległości w Trzebielu wykonane z wysokiej jakości materiałów, urozmaicone kolorowym nadrukiem z motywem patriotycznym.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 65 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk

Opis

Bieg Niepodległości w Trzebielu dla sportowców w każdym wieku

Odzyskanie Niepodległości to dla naszego kraju niezwykle ważne wydarzenie. Dlatego też istnieje wiele sposobów, za których pomocą można świętować ten dzień. Jednym z nich są biegi niepodległościowe, np. Bieg Niepodległości w Trzebielu. Jego celem jest popularyzacja biegów oraz szerzenie patriotycznej postawy. W tegorocznym biegu w gminie Trzebiel mogli wziąć udział sportowcy w każdym wieku, ponieważ organizator stworzył dodatkowy Mini Bieg Niepodległości dla dzieci i młodzieży. Oba biegi zwieńczyły wyjątkowe medale na zamówienie, których przygotowaniem zajęła się nasza doświadczona firma.

Kolorowe medale patriotyczne na Bieg Niepodległości w Trzebielu

Bieg zorganizowany przez Gminę Trzebiel przyciągnął tłumy uczestników w różnym wieku. Pamiątką ich uczestnictwa w zawodach były medale na Bieg Niepodległości, które przygotowaliśmy w całości samodzielnie. Umożliwił nam to nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Za jego pomocą stworzyliśmy oryginalne medale Vision, czyli medale odlewane urozmaicone kolorowym nadrukiem. Medale na Bieg Niepodległości mają nietypowy kształt oraz pełne są zdobień z motywem biegowym, oraz patriotycznym. Świadczą o tym liczne grafiki umieszczone na powierzchni medalu. Nagrody wykonaliśmy w dwóch spójnych wersjach, aby uczestnicy Mini Biegu również mogli pochwalić się pięknymi medalami. Każdy z medali zwieńczyła biało-czerwona wstążka, która pasowała do całości.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy