Bieg Niepodległości w Krośnie | LaserCut

Okrągły medal z wycięciami wewnątrz wypełniony kolorowym nadrukiem w patriotycznych barwach.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Patriotyczny Bieg Niepodległości w Krośnie już za nami

Odzyskanie niepodległości to dla Polaków bardzo ważna data. Dlatego niemal każdy Polak chce wyjątkowo uczcić ten dzień. Sportowcy często decydują się na udział w patriotycznym biegu. Jednym z nich był Bieg Niepodległości w Krośnie, w którym udział wzięło ponad 300 osób. Ich zaangażowanie docenili organizatorzy, czyli Urząd Miasta Krosna oraz MOSiR Krosno. Na wszystkich, którzy ukończyli ten 7-kilometrowy bieg patriotyczny, czekały bowiem pamiątkowe medale na zamówienie. Ich wykonaniem zajęła się nasza firma, która dzięki indywidualnemu podejściu stworzyła naprawdę wyjątkowy projekt, spełniający wytyczne Klienta.

Biało-czerwone medale na Bieg Niepodległości w Krośnie

Medale na Bieg Niepodległości wręczane podczas wydarzeń z okazji 11 listopada to specyficzne nagrody, które powinny mieć charakter patriotyczny. Dlatego nasze medale LaserCut wykonaliśmy w klasycznym, okrągłym kształcie przełamanym nowoczesnym wycięciem. Zaokrąglone cięcie pięknie podkreśla kolorowy nadruk znajdujący się w środku medalu. Co więcej, jego precyzyjne odwzorowanie oraz wyraziste, patriotyczne kolory idealnie oddają klimat biegu niepodległościowego. Unikalnego charakteru dodają tej nagrodzie również zdobienia na rewersie. Nadrukowaliśmy tam logotypy organizatorów oraz głównego patrona biegu. Dzięki temu uczestnicy będą na dłużej pamiętać, kto stał za organizacją tego niesamowitego wydarzenia. Warto również zauważyć, że patriotyczny design medalu uzupełnia wstążka w biało-czerwonej kolorystyce.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy