Bieg Niepodległości Mielec | LaserCut

Zaokrąglony medal cięty laserowo z kolorowym nadrukiem w patriotycznych barwach.

Cechy medalu:
Wymiary: 60 x 60 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Bieg Niepodległości Mielec z medalami od Tryumf

Już po raz piąty Miasto Mielec wraz z pomocą kilku innych organów zorganizowało Bieg Niepodległości Mielec. W tym roku wzięło w nim udział dwieście osób, które miały do pokonania dystans 6 km. Piękna trasa wytyczona przez mieleckie ulice otoczona była tłumami kibiców, którzy towarzyszyli sportowcom na każdym etapie biegu. Również podczas pokonywania mety, na której każdy biegacz otrzymał pamiątkowy medal na zamówienie. Ich wykonaniem w całości zajęła się nasza firma, która wykorzystała w tym celu potencjał najnowocześniejszego parku maszynowego w branży. Dzięki niemu idealnie odwzorowaliśmy indywidualny projekt przygotowany na specjalne życzenie organizatora.

Patriotyczne medale na Bieg Niepodległości Mielec

Na tegoroczny bieg niepodległościowy wykonaliśmy nowoczesne medale LaserCut. Mają one oryginalny, zaokrąglony kształt wycięty za pomocą precyzyjnego lasera. Podkreśla go kolorowy nadruk, który stanowi idealne tło pod uwypuklone zdobienia wyczuwalne pod opuszkami palców. Dzięki nim medal na Bieg Niepodległości nie tylko przyciąga wzrok, ale również oddziałuje na zmysł dotyku. Co więcej, spójna, narodowa kolorystyka medali idealnie wpisuje się w stylistykę patriotycznych nagród. Całość charakteryzuje się również wysoką precyzją oraz jakością. Świadczy o tym idealnie wykonane zdobienie orła, które znajduje się w samym środku medalu. Oprócz tego nagrodę podkreśla dopasowana wstążka w biało-czerwonej odsłonie.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy