Bieg na Skrzyczne | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Bieg na Skrzyczne z atrakcyjnymi medalami

Każda impreza sportowa musi spełniać pewne wymagania. Jednym z nich jest odpowiedni dobór nagród. Bez nich bowiem niewielu sportowców zdecyduje się na uczestnictwo w Twoim wydarzeniu. Dlatego od lat pomagamy organizatorom różnych imprez sportowych w kwestii znalezienia odpowiedniej formy wyróżnienia zawodników. Z naszych usług skorzystał m.in. organizator biegu w Beskidzie Śląskim. Na Bieg na Skrzyczne wykonaliśmy wyjątkowe medale na zamówienie zachowane w klimacie górskim. Jest to bowiem czterokilometrowy bieg pod górkę, który przyciąga sportowców atrakcyjną formą alpejską. Ten bieg górski idealny jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy. A jego pamiątką z pewnością stanie się medal, który każdy uczestnik otrzymał na mecie.

Nowoczesne medale pamiątkowe dla uczestników

Medale LaserCut to szybkie i nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu możemy tworzyć medale o dowolnym kształcie oraz rozmiarze. Technologię cięcia laserowego wykorzystaliśmy, tworząc nagrody na Bieg na Skrzyczne. Medal wykonaliśmy bowiem w okrągłym, klasycznym kształcie, jednak urozmaiciliśmy go o nowoczesne wycięcie wewnątrz. Dodatkowo podkreśla ono kolorowy nadruk znajdujący się na medalu. Co istotne, najważniejsze zdobienia są trójwymiarowe. Dzięki temu medal nie tylko pięknie prezentuje się pod każdym kątem, ale również można go poczuć pod palcami. Całość zwieńcza spersonalizowana wstążka z logotypami partnerów i sponsorów biegu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy