Bieg na Powitanie Wiosny | Vision Medals

Medal na II Bieg na Powitanie Wiosny przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić najlepszych sportowców.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Powitanie wiosny na sportowo

Każdy z nas zna różne tradycje związane z wiosną, a szczególnie z jej powitaniem. Urządzane są imprezy, topi się Marzannę albo porządkuje domy i podwórka. W środowisku sportowym taką wiosenną tradycją jest Bieg na Powitanie Wiosny. Jest to bieg przełajowy, który w tym roku odbył się 26 marca na wyspie Kozielskiej w Kędzierzyn Koźle. Uczestnicy mieli do pokonania 6 km, a głównemu wydarzeniu towarzyszyły również biegi dla dzieci i młodzieży. Organizator, czyli Klub Sportowy Koziołek dopilnował tego, żeby impreza przebiegła pomyślnie. W tym celu powierzył nam przygotowanie nagród, którymi były unikalne medale na zamówienie.

Medale na Bieg na Powitanie Wiosny

Sportowe powitanie wiosny związane jest z symboliką tej pory roku. Z tego powodu nasi profesjonalni projektanci stworzyli medal w kształcie wiosennego kwiatu – krokusa. Ten fioletowy kwiat jest symbolem radości, ponieważ jako jeden z pierwszych nadaje po zimowemu krajobrazowi barw. Wykonana w tym kształcie nagroda to medal Vision, wykorzystujący technikę, którą opracowaliśmy. Polega ona na nanoszeniu koloru na medal odlewany. Dzięki temu mogliśmy idealnie odwzorować nie tylko kształt krokusa, ale również jego charakterystyczny kolor. W centralnej części medalu umieściliśmy głębokie wcięcia, które podkreślają znajdujące się wewnątrz zdobienia. Wszystkie elementy dopracowaliśmy w najdrobniejszym szczególe tak, aby medal idealnie się prezentował. Dodatkowo całość podkreśla wstążka do medalu, którą spersonalizowaliśmy.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bieg na Powitanie Wiosny | Vision Medals”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − dziesięć =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Statuetki | Dyplomy