Bieg Motyli | Vision Medals

Medal na Bieg Motyli przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy biegowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 70 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk

Opis

Bieg Motyli poprzez sport wspiera Hospicjum Palium

Pomaganie to styl życia. Podobnie jak bieganie, dlatego wielu sportowców bierze udział w biegach, za pomocą których niesie pomoc potrzebującym. Jednym z takich wydarzeń jest Bieg Motyli, który organizuje Hospicjum Palium. Ten bieg charytatywny poprzez sport przybliża uczestnikom Hospicjum oraz informuje o jego potrzebach. Organizator zaplanował ten bieg wokół Jeziora Maltańskiego, wyznaczając trasę liczącą 5600 metrów. Co więcej, wszyscy uczestnicy, którzy dobiegli do mety, otrzymali tam pamiątkowe nagrody. W tym roku były nimi wykonane przez naszą firmę medale na zamówienie. Ich design został idealnie dopasowany do klimatu wydarzenia, dzięki czemu medale stały się pięknymi wizytówkami imprezy oraz organizatora.

Pełne kolorów medale na Bieg Motyli

Każda okazja jest dla nas wyjątkowa. Szczególnie gdy w grę wchodzi pomaganie innym. Dlatego na Bieg Motyli przygotowaliśmy wyjątkowe medale Vision. Wykonaliśmy je z wysokociśnieniowego odlewu, który dzięki specjalnie zaprojektowanej matrycy przybrał oryginalny kształt. Ten rodzaj medali wyróżnia się również kolorowym nadrukiem. Jego intensywność oraz różnorodność sprawiają, że medal przyciąga wzrok i zapada w pamięć. Oprócz tego wszystkie barwne zdobienia nawiązują do nazwy biegu, idealnie wpisując się w atmosferę wydarzenia. Całość dopełnia spersonalizowana wstążka sublimacyjna, której kolorystyka perfekcyjnie komponuje się z medalem.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy