Bieg Mikołajkowy w Poznaniu | LaserCut

Nowoczesny medal na Bieg Mikołajkowy w Poznaniu wyróżnia się czerwonym kolorem, dopasowanym nadrukiem świątecznym oraz oryginalnym kształtem ciętym laserowo.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: czerwony
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Coroczny Bieg Mikołajkowy w Poznaniu dla całych rodzin

Mikołajki to wyjątkowy czas, który najlepiej spędzić w gronie najbliższych. Dlatego Bieg Mikołajkowy w Poznaniu został zorganizowany w taki sposób, aby każdy członek rodziny mógł wziąć w nim udział. Organizator podzielił bieg mikołajkowy na kilka kategorii, wyznaczając odpowiednie trasy zarówno dla amatorów, profesjonalistów, jak i dla najmłodszych sportowców. Dziewiąta edycja biegu nie mogła odbyć się bez nagród. W tym roku bieg w Poznaniu zwieńczyły przygotowane przez naszą firmę medale na zamówienie. Ich design, kolorystyka oraz zdobienia idealnie oddały klimat biegowej rywalizacji w klimacie Mikołajek.

Kolorowe medale na Bieg Mikołajkowy w Poznaniu

Medale mikołajkowe, które przygotowaliśmy, już na pierwszy rzut oka wyróżniają się spośród innych nagród. Wykonaliśmy je bowiem tak, aby intrygowały wyrazistą i głęboką kolorystyką. Wykonane przez nas medale LaserCut mają bowiem mocny, czerwony kolor, który idealnie komponuje się ze świątecznym nadrukiem. Co więcej, wszystkie zdobienia świetnie się uzupełniają, ponieważ dopasowaliśmy je do siebie stylistycznie. Niektóre z nich podnieśliśmy, co sprawiło, że medal uzyskał efekt trójwymiarowości. Dodatkowo uwypuklenia sprawiły, że nagrodę można z łatwością poczuć pod opuszkiem palców. Wszystko to sprawia, że medal wyróżnia się na tle innych i zapada w pamięć. Całość zwieńcza dopasowana wstążka sublimacyjna z nadrukowaną nazwą imprezy.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy