10 Bieg W Poszukiwaniu Św. Mikołaja | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: złoty
Elementy wyróżniające: duża ilość drobnych szczegółów, wypełnienie kolorem

Opis

Bieg mikołajkowy w Poszukiwaniu Św. Mikołaja

Kolejny raz setki biegaczy zmierzyło się na trasie 10 Biegu w Poszukiwaniu Św. Mikołaja. Trasa biegu liczyła 5 km i biegła po najbardziej charakterystycznych miejscach w Prusicach. 10 Bieg w Poszukiwaniu Św. Mikołaja poza sportową rywalizacją to także okazja do miłego spędzenia wolnego czasu. Masa atrakcji przygotowanych przez organizatora jak posiłek i świąteczny jarmark to tylko niektóre z nich. Bieg mikołajkowy wpisał się na stałe w kalendarz imprez, które odbywają się w Prusicach.

Medal, który przygotowaliśmy specjalnie, na ten bieg zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy w naszym zakładzie w Stalowej Woli. Dzięki odlewaniu wtryskowemu, mogliśmy odwzorować najmniejsze szczegóły zawarte w projekcie. Następnie pokryliśmy cały medal na złotym kolorem i wypełniliśmy niektóre elementy kolorową farbą. Do tak wyjątkowego medalu musieliśmy przygotować wyjątkową, spersonalizowaną wstążkę, która podkreśliła całość.

Unikalne projekty medali na biegi mikołajkowe

Medale odlewane wykonywane na bieg mikołajkowy charakteryzują się wysoką jakością wykonania i ciekawymi projektami co wyróżnia nas na tle konkurencji. Wszystkie nasze medale na zamówienie powstają w naszych zakładach w Stalowej Woli.
Nieustanny rozwój kadry oraz największy park maszynowy w branży pozwala nam na wykonywanie medali w praktycznie każdym kształcie i z wielu różnych materiałów. Szeroka gama produktów, sprawia, że każdy może znaleźć produkt odpowiadający konkretnym potrzebom oraz posiadanemu budżetowi.

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy