Bieg Mikołajkowy Radio Wrocław | LaserCut

Nowoczesny medal na Bieg Mikołajkowy organizowany przez Radio Wrocław ma oryginalny kształt oraz kolorowy, trójwymiarowy nadruk z podobizną św. Mikołaja.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 50 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Tegoroczny Bieg Mikołajkowy Radio Wrocław już za nami

Radio Wrocław zaprosiło w tym roku całe rodziny do wspólnego biegu zorganizowanego z okazji Mikołajek. Bieg Mikołajkowy Radio Wrocław przyciągnął 200 sportowców w różnym wieku. W biegowej rywalizacji udział wzięły zarówno kobiety, mężczyźni, jak i dzieci. Dlatego organizator przygotował dla wszystkich wyjątkowe medale mikołajkowe. Miały one upamiętniać wspólnie spędzony czas oraz oddawać klimat wydarzenia. Ich wykonaniem zajęła się nasza firma, która każdego dnia tworzy oryginalne medale na zamówienie. Dzięki temu wszystkie nasze realizacje są idealnie dopasowane do okoliczności.

Unikalne medale sportowe na Bieg Mikołajkowy z Radiem Wrocław

Bieg mikołajkowy, który zorganizowało Radio Wrocław, przyniósł uczestnikom wiele radości. Wpłynęła na to niesamowita atmosfera oraz dopracowane nagrody, które zostały wręczone wszystkim zawodnikom. Biegacze na pamiątkę uczestnictwa w biegu otrzymali bowiem unikalne medale LaserCut, które wykonała nasza firma. Mają one oryginalny kształt wycięty za pomocą lasera. Dzięki najnowocześniejszemu parkowi maszynowemu w branży mogliśmy precyzyjnie dopracować każdy detal, tak aby medal zachwycił nawet najbardziej wymagających. Nagrodę urozmaiciliśmy kolorowym nadrukiem z podobizną głowy Św. Mikołaja, która idealnie pasuje do okoliczności biegu. Co więcej, niektóre zdobienia, np. wąsy, pompom oraz napis zostały podniesione, dzięki czemu detale te można poczuć pod opuszkiem palców. Całość dopełnia czerwona, klasyczna wstążka.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy