Bieg Mikołajkowy Dugnad | Vision Medals

Dwustronny medal Vision na Bieg Mikołajkowy Dugnad w kształcie litery X z kolorowym nadrukiem biegnącego św. Mikołaja.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, oryginalny kształt

Opis

Bieg Mikołajkowy Dugnad świętuje swoje dziesiąte urodziny

Bieg Mikołajów to w mieście Kędzierzyn-Koźle już niemal stała tradycja. W tym roku odbył się on po raz dziesiąty, przyciągając ponad 500 zawodników przebranych w świąteczne i mikołajkowe stroje. Bieg Mikołajkowy Dugnad organizowany jest w ramach projektu ,,Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu”. Jego organizator, czyli Klub Sportowy Koziołek postanowił również połączyć ten bieg ze zbiórką charytatywną na rzecz siedmioletniego Szymona Świdra. Bieg jest więc wyjątkowym wydarzeniem, które łączy ze sobą trzy unikalne cele. Dlatego też, przygotowując medale na zamówienie dla zawodników, postawiliśmy na unikalność oraz symbolikę. Dzięki niej medale mikołajkowe wręczone podczas biegu będą jeszcze dłużej przypominać o niesamowitej atmosferze tego wydarzenia.

Solidne medale na Bieg Mikołajkowy Dugnad

Na dziesiątą edycję biegu w strojach Mikołaja przygotowaliśmy trwałe medale Vision w kształcie litery X, która symbolizuje dziesięciolecie. Medale mają specjalnie wyznaczone miejsce na zaprojektowane przez nas zdobienie. Przestrzeń ta znajduje się w samym środku medalu i przyciąga wzrok dzięki kolorowemu nadrukowi z wizerunkiem biegnącego św. Mikołaja. Warto również podkreślić, że medal, który przygotowaliśmy jest dwustronny. Oznacza to, że na jego rewersie również znajduje się kilka zdobień. Są to nazwa wydarzenia oraz jego data, logo i herb miasta. Całość zwieńcza dopasowana wstążka w czerwonym kolorze.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy