Bieg Kujawiaka | Vision Medals

Medal na Bieg Kujawiaka przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić najlepszych małych sportowców.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 55 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem

Opis

Bieg Kujawiaka dla całych rodzin

Imprezy biegowe bywają bardzo zróżnicowane. Udział mogą w nich brać profesjonaliści, amatorzy czy też bardzo młodzi aspirujący biegacze. Przykładem takiego biegu jest Bieg Kujawiaka, który odbył się 7 maja. Te pasjonujące zawody biegowe były odpowiednio podzielone i przeznaczone dla całych rodzin. Organizator, czyli Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra we Włocławku przy współudziale Urzędu Miasta Włocławek i Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku zadbał o naprawdę każdy szczegół biegu. Trasa przebiegała przez Włocławek, a właściwie jego malownicze lasy i wynosiła 10 km. Oczywiście, trasy dla dzieci były krótsze i zróżnicowane w kategoriach wiekowych. Dla najlepszych młodych sportowców organizatorzy przewidzieli wyjątkowe medale na zamówienie, które z przyjemnością wykonaliśmy.

Medale dla dzieci na Bieg Kujawiaka

Tegoroczny bieg dla dzieci przyniósł najmłodszym sporą dawkę radości. Szczególnie gdy po przekroczeniu linii mety organizatorzy wręczyli im pamiątkowe medale wypełnione kolorem. Medale Vision, które przygotowaliśmy na tę okazję, mają ciekawy kształt idealnie dopasowany do medalu wręczanego podczas głównego biegu. Zdobienia oraz nadruk ściśle nawiązują do dziecięcego motywu, dzięki czemu medal naprawdę podoba się najmłodszym. Spośród innych medali wyróżnia go również efekt 3D, który uzyskaliśmy dzięki wielowarstwowemu odlewowi. Wszystko to sprawia, że całość pięknie się prezentuje i przyciąga wzrok, stając się idealną pamiątką dla najmłodszych sportowców.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy